زنگ رسانه؛ راهکاری برای تقویت سواد رسانه ای
گام نیوز: سهم سواد رسانه ای در فرهنگ ما بسیار اندك است و این امر موجب نگرانی شده است؛ زیرا ما در یك محیط رسانه ای زندگی می کنیم و باید تمامی اطلاعات عملکردی جامعه را بدانیم.
كدخبر: id-50039
تاريخ: 2017-04-16 09:59:54

به گزارش گام نیوز سهم سواد رسانه ای در فرهنگ ما بسیار اندك است و این امر موجب نگرانی شده است؛ زیرا ما در یك محیط رسانه ای زندگی می کنیم و باید تمامی اطلاعات عملکردی جامعه را بدانیم.
باید دائماً تحقیق و بررسی نماییم تا به عقاید اشتباه در مورد جامعه و رسانه پی ببریم. با توجه به چنین نگرانی های موجود در جامعه کنونی، پایگاه خبری تحلیلی «گام نیوز» بر آن شده است با ورود به این عرصه پروژه ای با عنوان «زنگ رسانه» zange_rasaneh@ را طراحی و قدمی در راستای تقویت و افزایش سواد رسانه ای مردم بردارد و در این راه با طراحی عکس نوشته هایی هرچند ساده اما قابل تأمل به این مهم بپردازد.

این عکس نوشته ها به صورت هر چند روز در کانال "زنگ رسانه" منتشر می شود و مخاطبان گرامی می توانند ضمن تأمل در متن و تصویر، نسبت به انتشار آن به هم نوعان خود اقدام کنند؛ چه بسا زندگی بسیاری از افراد با همین نکات ساده مستحکم تر و بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی از بین برود.

ذخیره این تصاویر و مرور آن را به شما توصیه می کنیم.(این مطلب به مروز زمان در روزهای آینده بروز می شود)

Thumbnail

ادامه دارد...