محسن؛ فرزندي از تبار عاشورا، عزيز ايران
گام نیوز: شهيدي بي سر بعد از ١٤ قرن پرده اي از واقعه عاشورا و قيام امام حسين(ع) را پيش چشم مردم ايران قرار داد و يادآوري كرد فرزندان خميني كبير بي سر و سامان حسين اند و براي دفاع از اهل بيت(ع) و انقلاب اسلامي تا پاي جان ايستاده اند.
كدخبر: id-62786
تاريخ: 2017-09-28 14:39:16

به گزارش گام نیوز سيدحسين موسوي خبرنگار و فعال رسانه ای: شهيدي بي سر بعد از ١٤ قرن پرده اي از واقعه عاشورا و قيام امام حسين(ع) را پيش چشم مردم ايران قرار داد و يادآوري كرد فرزندان خميني كبير بي سر و سامان حسين اند و براي دفاع از اهل بيت(ع) و انقلاب اسلامي تا پاي جان ايستاده اند.
محسن حججي حال و هواي محرم ايران را كربلايي تر كرد، كسي كه همچون حسين(ع) بي سر، مثل عباس(ع) بي دست و پاره پاره پيكر مثل علي اكبر(ع) اين روزها ميهمان وطن است.
محسن در دفاع از اهل بيت(ع) مرزها را درنورديد و ثابت كرد دانش آموخته و شاگرد مكتب عاشورا و سيدالشهداست.او با شهادت مظلومانه اش چون علي اكبر و قاسم بن الحسن(ع)، اقتدار جبهه مقاومت را در عرصه بين الملل نمايان كرد و باعث شد دستان قدرشناس يك ملت زير تابوت مطهرش لبيك يا حسين(ع) سر دهد.
رويش ميليون ها نفري حججي ها در تهران، مشهد،  اصفهان و نجف آباد حيات و زنده بودن انقلاب را در رگ يك ملت تجلي كرد و ايمان مردم به جهاد فرزندان مدافع حرمشان، آن طرف مرزها را به اثبات رساند.


غوغاي جواني از تبار عاشورا در محرم دل ها، موجب شد رگ غيرت علي اكبران مكتب اهل بيت(ع) به جوش آيد و با حضوري گسترده در مراسم تشييع پيكر مطهر اين شهيد مدافع حرم برگ افتخار‌آمیز دیگری در تاریخ به‌ثبت رسانند، برگی که پای آن با خون شهید محسن حججی امضا شده است.
سردار بي سر اسلام دوباره انقلابي ديگر در دل ها به پا كرد تا مردمي بودن نظام جمهوري اسلامي به مستكبران عالم ديكته شود؛ او نشان داد ملت ايران در دفاع از حريم اهل بيت(ع) سياست هاي نظام در منطقه را با جان و دل پذيراست.
او با شهادتش ثابت كرد انقلاب اسلامي ادامه دهنده همان انقلاب حسيني است كه اركان اصلي آن را ولايت مداري، ايثار و شهادت شكل مي دهد. شهادتي كه در برهه اي از زمان در كربلا، بعدها در هشت سال دفاع مقدس و امروز در عراق و سوريه رخ نمايي مي كند.
آري؛ محسن حججي، حجتي ديگر براي بيان "كلّ يوم عاشوراء وكلّ أرض كربلاست"... و به راستي كه تاريخ عاشورا در حال تكرار است...