اقتدار نیروهای مسلح و داشتن قدرت دفاعی بالا مایه افتخار کشور است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: اقتدار نیروهای مسلح و قدرت دفاعی بالا مایه افتخار نظام و کشور است.
كدخبر: id-64880
تاريخ: 2017-11-29 13:14:36

به گزارش گام نیوز آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در آئین صبحگاه مشترک به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی اظهار داشت: یکی از عوامل اقتدار و امنیت هر کشور مربوط به قوای مسلح آن کشور است.

وی به اقتدار و توانمندی بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: برخورداری از تجهیزات و امکانات و زیرساخت‌های دفاعی و نظامی و داشتن نیروی انسانی توانمند با تکیه بر ایمان، اخلاص و شجاعت از جمله نکات برجسته نیروهای مسلح کشور است.

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با داشتن نیروی مسلح توانمند و مقتدر و پشتیبانی ملت اجازه عرض اندام را به دشمن نمی‌دهد و دشمن فکر حمله به این کشور را هم نمی‌تواند کند.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح ما با اقتدار و عزت‌مندی حافظ مرزهای گسترده کشور هستند و علاوه بر مرزهای کشور، کشورهای منطقه نیز از صلابت و اقتدار نیروهای مسلح ما بهره‌مند هستند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح ما باید در همه عرصه‌ها دارای توانمندی و اقتدار باشند، تصریح کرد: در عرصه بین‌المللی از جمله عرصه دریاها باید دارای اقتدار کامل باشیم.

وی با اشاره به اینکه با اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی و همراهی کشورهای همسایه شاهد نابودی داعش هستیم، بیان کرد: نقش اتحاد و همدلی مسلمانان در شکست داعش برجسته بود.

در این مراسم یگان‌های نمونه نیروی مسلح مستقر در بوشهر رژه رفتند و توان عملیاتی خود را به نمایش گذاشتند.

منبع: مهر