پاسخ به شایعات درباره حمایت از افزایش قیمت حامل های انرژی/حل مشکل شش ساله مردم جنوب بخش دلوار
سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی،در پستی تلگرامی به شایعات درباره موضع خود نسبت به لایحه بودجه پیشنهادی دولت در سال نود و هفت پاسخ گفته و در پستی دیگر از حل مشکل شش ساله مردم جنوب بخش دلوار خبر داد.
كدخبر: id-66837
تاريخ: 2018-01-10 14:05:58

به گزارش گام نیوز سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، بیانیه ای از طرف روابط عمومی دفتر خود در صفحه شخصی اش منتشر کرد:

بسمه تعالی

در پی انتشار برخی شایعات از موضع نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان نسبت به لایحه بودجه پیشنهادی دولت در سال نود و هفت به استحضار می رساند: دکتر سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان، پیشنهاد افزایش قیمت حامل های انرژی و حذف گسترده و محروم کردن بسیاری از مردم از دریافت یارانه در لایحه بودجه سال بعد به جهت فشار مضاعف اقتصادی به اقشار مختلف جامعه را غیر منطقی دانسته و به صراحت با آن اعلام مخالفت کردند.

بعلاوه ایشان پیشنهاد خود مبنی بر برداشت از صندوق توسعه ملی و تسهیل شرایط سرمایه گذاری برای جذب فاینانس و استفاده از توان بخش خصوصی جهت افزایش رونق اقتصادی و جبران افت اعتبارات عمرانی در بودجه نود و هفت را به دولت تقدیم کرده که در خبرگزاریهای رسمی منتشر شده است.

ضمنا همانطور که سیدکمال الدین شهریاری در مصاحبه اخیر خود با روزنامه پیام عسلویه اعلام کرده است؛ اخبار افزایش هفتاد درصدی حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اساس کذب بوده و شخصاً با هرگونه افزایش حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی مخالف است. صحت خبر افزایش حقوق نمایندگان از جانب رئیس محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز قبلا رد شده است.

روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان

 

 

وی در پستی دیگر مطرح کرد: با حل مشکل شش ساله مردم جنوب بخش دلوار، هشت هزار نفر در چهارصد خانوار از خدمات تلفن ثابت بهره مند شدند.

طوفان سال نود، آنتن تلفن را ساقط و ارتباطات از طریق آن را مختل کرده کرده بود/ کابل کشی منازل توسط مردم انجام شده و هزینه اشتراک پرداخت شده بود فلذا بازسازی دکل و دستگاه ها لازم و جلوگیری تز اتلاف بیت المال بود

چهار هزار نفر در هشتصد خانوار قسمت جنوبی بخش دلوار و روستاهای حاشیه کوه مند شامل روستاهای کری، هدکان، سالم آباد، کلات، چاه پهن، بریکان، زیراهک منبعد خدمات ارتباطی تلفن خط ثابت، خدمات بهتر پست بانک روستایی، اینترنت فورجی و فکس را دوباره دریافت می کنند.

با وجود برخی اقدامات شرکت های همراه اول و ایرانسل در ارتقای اینترنت همراه در شهر بادوله و روستاهای باغان به تری جی و فورجی، ولی همچنان پوشش شبکه و اینترنت همراه اول و ایرانسل در بسیاری از نقاط این دو شهرستان نظیر روستاهای کلل، شیخیان، زیارت ساحلی، کردوان، کلیه نقاط دهستان کبگان، سرمک، دهوک، سهو، حناشور، وراوی، زایرعباسی، شهر و روستاهای بخش شنبه، پشتکوه بیرمی، خائیز، گشی، بنیون، آشی، یخ، مخدان و مسیر جاده اهرم به کلمه، باغک، دهستان بوالخیر و بخش دلوار تنگستان مساعد نیست و این موضوع نیز از جمله موضوعات پیگیری شده با مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده که امیدواریم در راستای همکاری های اخیر، این مشکل نیز با اختصاص دستگاه های بی تی اس مورد نیاز و برپایی دکل های پوشش شبکه موبایلی در اسرع وقت انجام پذیرد.