سه مدرسه خیرساز در دهه فجردر شهرستان تنگستان به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: سه مدرسه خیرساز در روستاهی گرگور و سالم‌آباد بخش دلوار در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
كدخبر: id-67021
تاريخ: 2018-01-13 11:17:05

به گزارش گام نیوز عادل دهدشتی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان تنگستان، اظهار داشت: در خصوص برگزاری دوره‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان این شهرستان بنا به توافقاتی که انجام شده به زودی شاهد هماهنگی خوبی توسط شهرداری‌های این شهرستان با آموزش و پرورش خواهیم بود.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش شهرستان تنگستان نیز بر مبنای توافق صورت گرفته اقدام نماید و لازم است مکاتبات آموزش و پرورش با شهرداری انجام شود.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: برای ایمن‌سازی وسایل ورزشی مدارس در سطح شهرستان در کمیته برنامه‌ریزی سال آینده اعتبار لازم پیش‌بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: سالن‌های ورزشی در سطح روستاهای بخش مرکزی با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان و بخشدار دلوار در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد.

فرماندار شهرستان تنگستان عنوان کرد: در بحث مدارس تخریبی در سطح شهرستان اعتبارات لازم برای نوسازی وبه‌سازی آنها مشخص شده که با توجه به وضعیت منابع اعتباری، مناقصه مدارس روستاهای کاکلی، باغکو خیاری و سالن‌های آموزش و پرورش در حال برگزاری است.

دهدشتی بیان کرد: سه مدرسه خیرساز در روستاهی گرگور و سالم‌آباد بخش دلوار در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار تنگستان افزود: هماهنگی لازم میان بخشداران و دهیاران در سطح روستاهای این شهرستان صورت گیرد تا مکان‌هایی که آموزش و پرورش به زمین برای سال‌های آینده در آن روستا نیاز دارد از هم اکنون تشکیل پرونده داده شود و به کمیسیون ماده 99 ارسال تا رای لازم صادر گردد.

منبع: فارس