کاهش 200 درصدی تصادفات فوتی درون‌شهری در شهرستان دشتی
فرماندار شهرستان دشتی از کاهش 200 درصدی تصادفات فوتی درون‌شهری در شهرستان دشتی استان بوشهر خبر داد.
كدخبر: id-68974
تاريخ: 2018-02-20 16:39:55

به گزارش گام نیوز عبدالله نادری بعد از ظهر امروز در نشست با فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان دشتی ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) از استقبال مردم شهر خورموج و برخی از روستاهای شهرستان از دو شهید گمنام تقدیر کرد.

وی افزود: همه خدماتی که نیروی انتظامی ارائه می‌دهد برای مردم است و موفقیت این نیرو در حوزه نظم و امنیت درگرو مشارکت عمومی است.

نادری ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان نیروی انتظامی دشتی ادامه داد: مشارکت و همراهی مردم با پلیس باعث ایجاد نظم و امنیت پایدار در جامعه شده به گونه‌ای که شهرستان دشتی به عنوان یکی از امن‌ترین شهرستان‌های استان بوشهر شناخته می‌شود.

فرماندار شهرستان دشتی تأکید کرد: پلیس می‌تواند گسترش چتر اطلاعاتی در شهرستان داشته باشد زیرا بیشترین کار در حوزه اطلاعات انجام می‌شود و امروز در دنیا اشراف اطلاعاتی از فنّاوری برای تولید امنیت بالاتر است.

 وی با بیان این‌که برخورد مناسب پلیس در جامعه بسیار مؤثر است، اضافه کرد: یکی از مأموریت‌های اصلی نیروی انتظامی ایجاد امنیت پایدار در جامعه است و باید تلاش کنیم تا رضایتمندی مردم بیش‌ از پیش جلب کنیم.

نادری با اعلام این که تنها نیروی انتظامی است که از تولد تا مرگ با مردم ارتباط دارد، بیان کرد: گسترش و توسعه احساس امنیت در جامعه از اهداف پلیس است زیرا نیروی انتظامی در تأمین امنیت و سرمایه‌گذاران سهم ویژه‌ای دارد.

نادری از کاهش تصادفات فوتی درون‌شهری در شهرستان 86 هزار نفری دشتی خبر داد و گفت: شهرستان دشتی در کاهش تصادف فوتی درون‌شهری نسبت به مشابه سال قبل 200 درصد کاهش‌یافته است.

منبع: فارس