توانمندی شرکت‌های دانش بنیان صنایع نفت در عسلویه ارائه شد
دبیر شورای خودکفایی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت:دومین نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی برای ارائه توانمندی شرکت‌های دانش بنیان در عرصه صنعت نفت در عسلویه آغاز شد.
كدخبر: id-69168
تاريخ: 2018-02-24 19:10:49

به گزارش گام نیوز احمد گوجانی با اشاره به آغاز فعالیت دومین نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی در عسلویه اظهار داشت:این رویداد تجاری علمی با هدف ارتباط بیشتر شرکت‌های دانش بنیان با صنایع و  بازاریابی محصولات فناورانه و نوآورانه برای دومین بار در عسلویه برگزار شده است.

وی بازدید کارشناسان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی از غرفه‌ها و قسمت‌های مختلف نمایشگاه را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در بازدید کارشناسان و مهندسان مجتمع گاز پارس جنوبی از نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی زمینه پیشرفت و شکوفایی سازندگان داخلی را فراهم می‌کند.

دبیر شورای خودکفایی مجتمع گاز پارس جنوبی، حضور در کارگاه‌های آموزشی شرکت‌های مستقر در دومین نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی  را از دیگر برنامه‌ها دانست و خاطر نشان کرد: برپایی سمینار آموزشی مکانیکال سیل، رابچهر دیسک و سمینار آموزشی سلول‌های الکترولایزر از دیگر برنامه‌های دومین نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی است.

گوجانی، برگزاری جلسات فنی، تخصصی با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه توسط نمایندگان مجتمع گاز پارس جنوبی در کمیته فنی نمایشگاه را یکی دیگر از اقدامات مجتمع گاز پارس جنوبی دانست و افزود: برگزاری جلسه توسعه ساخت داخل با شرکت‌های سازنده، ارائه محصولات خاص شرکت‌های سازنده همکار مجتمع، رونمایی از محصولات شرکت‌های همکار مجتمع گاز پارس جنوبی، اهدا لوح تقدیر از طرف مجتمع به شرکت‌های سازنده برتر، برگزاری جلسه مشترک با مدیران پژوهش و فناوری و روسای خودکفایی شرکت‌های تابعه وزارت نفت، از دیگر برنامه‌های دومین نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی است.

وی افزود: در برگزاری مراسم اختتامیه اهدا تندیس خودکفایی به مدیر عامل و اهدا لوح تقدیر به اعضا شورا خودکفایی و کمیته‌های تخصصی یکی از مهمترین رویدادهای روز اختتامیه است.

منبع: تسنیم