سقوط ایرانجوان به دسته دو/ خداحافظ لیگ آزادگان
گام نیوز: : ایرانجوانی ها طی سال های اخیر همواره در هفته های پایانی برایب بقا در لیگ دست به دعا بودند و در این فصل هم با وجود تغییر در مدیریت آن، عملا اتفاق مثبت و رو به جلویی در ایرانجوان دیده نشد که آن را از گذشته متمایز کند.
كدخبر: id-72811
تاريخ: 2018-04-24 09:47:11

به گزارش گام نیوز ایرانجوان بوشهر یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ آزادگان، با شکست مقابل مس رفنسجان از این رده سقوط کرد.

از هفته سی و سوم لیگ یک، شاگردان رسول خطیبی با چند محروم و مصدوم وارد زمین رفسنجان شدند و در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند.

اما در نیمه دوم بهرام رشید فرخی مهاجم بلند بالای مس دو بار دروازه عساکره را باز کرد  تا همه امیدهای تیم بوشهری به ناامیدی تبدیل شود و ایرانجوان رسما وداع تلخی را با لیگ دسته یک داشته باشد.

تیم سازنده بوشهری که مهره های موثری را به تیم های کشور معرفی کرده، در حالی سقوط کرد که این اتفاق غیرمنتظره نبود.

ایرانجوانی ها طی سال های اخیر همواره در هفته های پایانی برایب بقا در لیگ دست به دعا بودند و در این فصل هم با وجود تغییر در مدیریت آن، عملا اتفاق مثبت و رو به جلویی در ایرانجوان دیده نشد که آن را از گذشته متمایز کند.

نتیجه آن شد که ایرانجوان در یک فصل سه سرمربی روی نیمکت خود دید و دست آخر پس از قریب دهه از لیگ آزادگان خداحافظی کرد.

گفتنی است ایرانجوان در هفته آینده در بوشهر میزبان مس کرمان است که با توجه به نتایج رخ داده، یک بازی تشریفاتی می باشد./خلیج فارس

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1cbpgf99u1gq9uv3stgqgl15rk4.jpg