بازیکنان خاطی ایرانجوان جریمه شدند
سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر از جریمه برخی بازیکنان خاطی این تیم در فصل قبل خبر داد و گفت: جریمه‌های انضباطی با درخواست کادر فنی صورت گرفته است.
كدخبر: id-75587
تاريخ: 2018-07-11 19:28:43

به گزارش گام نیوز عطاءالله وزیری در این خصوص اظهار داشت: کمیته انضباطی باشگاه ایرانجوان بوشهر که از افراد حقوقدان و باتجربه تشکیل شده برخی از بازیکنان فصل گذشته این تیم را به دلایل مختلف و طبق گزارش کادر فنی جریمه کرده است.

وی ادامه داد: برخی بازیکنان دو اخطاره این تیم در دیدار مقابل اکسین در بوشهر با دریافت کارت بی مورد سه اخطاره شده و دیدار حساس بعد ایرانجوان را از دست داده یا بازیکن تعویضی از روی نیمکت با توهین به داور مسابقه اخراج شده و همچنین بازیکنانی که در دیدار مقابل مس در کرمان به داور مسابقه حمله ور شدند که این عوامل باعث شده تیم در دیدارهای حساس پایانی لیگ بدون داشتن مهره های اصلی به مصاف حریفان برود.

سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان با تاکید بر اینکه بازیکنان خاطی حق اعتراض خواهند داشت بیان کرد: طبق آئین نامه انضباطی باشگاه بازیکنان طی یک هفته کاری و از زمان اعلام احکام که به اطلاع آنها نیز رسیده نسبت به این رأی حق اعتراض دارند.

وی در خصوص تعین تکلیف تیم برای حضور در رقابت‌های کشور نیز گفت: وضعیت تیم طی هفته آینده مشخص خواهد شد و ما تمرینات تیم را برای شروع رقابت ها فصل آتی آغاز خواهیم کرد.

منبع: فارس