بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در خصوص روز عفاف و حجاب
كدخبر: id-75604
تاريخ: 2018-07-11 20:03:57

به گزارش گام نیوز بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف و حجاب بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در راستای عمل به فرموده خداوند در آیه قل انما اعظکم بواحده که همه باید برای خداوند بپاخیزند و اطاعت از امر پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) (کلکم راع و کلکم مسوول عن رعیته) که همه ما را نسبت به یکدیگر مسئول دانسته، بسیار ضرورت دارد که همه به موضوع حجاب و عفاف و مسائل اخلاقی جامعه بیشتر بیندیشیم و نسبت به روند بدحجابی و آلودگی‌های اجتماعی نگران باشیم و مخصوصا اکنون که در  سالگرد 21 تیر ماه که از یک سو یاد‌آور خاطره تلخ تهاجم طاغوت علیه حجاب و عفاف است و از سوی دیگر یادآور ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل توطئه‌ها است قرار داریم، لازم است نسبت به جریان فساد و بی اخلاقی‌ها و سیل خانمان سوز فرهنگ برهنگی و بی عفتی و فساد که می‌رود تا دامان همه را آلوده سازد و دستورات خدا را به سخره بگیرد، بیشتر احساس مسئولیت کنیم و برای خدا بپا خیزیم و اقدامی بازدارنده و منطقی بنماییم تا خشم و غضب خداوند سبحان، جامعه ما را فرا نگیرد.

مطالعات تاریخی در ادیان الهی نشان می دهد که داشتن پوشش مناسب همواره مورد تایید همه آن ها بوده است، اما امروز دشمن با ترویج شعارها و روش های همچون جریانات غربگرای مدعی حقوق زنان(فمنیست) قصد دارد تا زنان و دختران و جوانان ملت های مسلمان را به ابتذال بکشاند.
حجاب به منزله پرچم است که نشانه حیات اجتماعی اسلام است و مسئولیت و افتخار برافراشته نگهداشتن این پرچم، همچنان بردوش بانوان مؤمن و مسلمان است.

به کوری چشم دشمنان، امروز اکثریت قاطع بانوان ما پایبند حجابند و بر اساس این تفکر، فرهیخته ترین زنان دانشمند و برجسته ترین زنان فعال اجتماعی نه تنها در سطح جهان اسلام، بلکه در سطح کل جهان در میان زنان با وقار ایرانی پرورش یافته اند و در ایران اسلامی هر چه حضور، تخصص و دانش زنان بالاتر است حیا، عفت و پایبندی آنان به حجاب بیشتر است. آمریکا و اذنابش به چند عروسک خیمه شب بازی که برای نمایش زشتی و پلیدی اجیر کرده است و عملکرد عده‌ای بی اطلاع از احکام الهی که ظواهر را رعایت نمی کنند، دل خوش نکنند حیاء و حجاب و عفاف ندای فطرت است و پیروزی فطرت الهی بر جریان شیطانی سنت خداست.

ملت ایران بزودی راه خود را برای مقابله با این شیطنت ها خواهد یافت و با جبران کوتاهی های مزمن دستگاه های اجرایی کشور در این زمینه، بر این توطئه نیز غلبه خواهد کرد و هجوم گسترده رسانه‌های صهیونیستی برای گسترش بی بند و باری و فساد را خنثی خواهد نمود.

در پایان با استعانت از خدای متعال و طلب امداد و کمک از نفس مسیحایی امام عصر (عج) و پیروی از رهنمودهای نائب بر حق ایشان امام خامنه ای (مد ظله العالی) دست وحدت را به سوی آسمان بلند کرده تا در پرتو این وحدت و یک دلی و یک صدایی با عزمی ملی و مردمی در نهادینه شدن فرهنگ حجاب و عفاف در کشور گامی بلند برداریم و در این باب موفق و پیروز گردیم.