ایرانجوان همچنان بلاتکلیف / شنبه، مجمع باشگاه تشکیل می‌شود
گام خبر: درحالی‌که کمتر از یک ماه دیگر به شروع رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور مانده تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر همچنان در بلاتکلیفی بسر می‌برد.
كدخبر: id-87695
تاريخ: 2019-08-09 10:46:39

به گزارش گام خبر ایرانجوان بوشهر یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های فوتبال کشور در چند سال اخیر آبستن حوادث متعددی شده که درنهایت منجر به سقوط این تیم حتی به لیگ دسته سوم کشور هم شد ولی با کناره‌گیری استقلال اهواز از لیگ دسته دوم کشور این تیم مجدداً به لیگ دسته دوم برگشت .

خبری که برای هواداران ایرانجوان خوشحال‌کننده بود ولی بلاتکلیفی و ندانم کاری‌های موجود در این باشگاه این هواداران را بلاتکلیف و عصبی کرده و در فضاهای مجازی و حقیقی به دنبال روشن شدن مسئله مدیریتی باشگاه شدند تا این تیم راه خود را برای رقابت‌های امسال شروع کند.

حال مسؤولین باشگاه ایرانجوان به دنبال کم کردن سهامداران از 23 نفر به هشت نفر هستند و قرار است روز شنبه 19 مردادماه مجمع با حضور سهامداران باشگاه برگزار شود که یکی از دستورات این مجمع تغییر اساسنامه باشگاه خواهد بود و پس‌ از آن با انتخاب هیئت‌مدیره تیم بلافاصله کار خود را برای رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور آغاز کند.

یکی از مسؤولین باشگاه ایرانجوان که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت : صحبت‌های خوبی با نصرالله باستین مالک باشگاه وحدت پدیده بوشهر در خصوص پشتیبانی و حتی مدیرعاملی این باشگاه صورت گرفته و توافقات اولیه نیز انجام‌شده تا حدودی مشکلات مالی باشگاه که میراث مدیران سابق باشگاه بوده حل شود.

حال هواداران تیم قدیمی بوشهری امیدوارند بدون هیچ‌گونه کارشکنی و سنگ‌اندازی در راه جذب اسپانسر این مسئله ختم به خیر و آنچه صلاح باشگاه و هواداران است در نظر گرفته شود و امیدواریم مسؤولین رده‌ بالای ورزش استان نیز در مهم نهایت همکاری را با باشگاه ایرانجوان انجام دهند .

گزارش : محمدرضا زائری