در نشست انتخاباتی شورای ائتلاف بوشهر با مجمع نمایندگان چه گذشت؟+عکس
گام خبر: نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با مجمع نمایندگان استان با موضوع بررسی انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ و تحکیم وحدت بین نیروهای انقلابی برگزار شد.
كدخبر: id-101838
تاريخ: 1400/2/18 ساعت 10:24

به گزارش گام خبر نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با مجمع نمایندگان استان با موضوع بررسی انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ و تحکیم وحدت بین نیروهای انقلابی برگزار شد.

تلاش کنیم دایره انقلاب گسترده شود

عبدالکریم جمیری در این نشست با بیان اینکه در فرصت باقی‌مانده باید به انتخابات پرداخت و تلاش کرد تا دولت انقلابی شکل بگیرد اظهار داشت: جریان انقلاب در تلاش است بین همه گروه‌ها وحدت ایجاد شود که الحمدلله در استان بوشهر اتفاقات خوبی در این راستا افتاده است و امیدواریم این وحدت ماندگار باشد.

رئیس مجمع نماندگان استان بوشهر گفت: همه با هم باید تلاش کنیم دایره انقلاب گسترده شود و روز به روز شاهد افزایش نیروی انسانی تراز انقلاب باشیم.

هیچ جای ریسک برای تشکیل دولت مشابه نداریم

نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی وظیفه جدی ما انتخابات است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم. امروز با مشکلاتی که توسط دولت ایجاد شده است، هیچ جای ریسک برای تشکیل دولت مشابه نداریم و همه تلاش کنند امید به سمت نیروهای انقلابی برود.

جمیری با بیان اینکه اگر سه قوه همراه و همدل و در کنار هم باشند، قطعا مشکلات کشور رفع خواهد شد، گفت: همه ما به ارتباط با آحاد مردم نیازمندیم و باید تلاش کنیم قشر خاکستری وارد عرصه انتخابات شود.

پرهیز از عملکرد جزیره‌ای

حجت الاسلام موسی احمدی نیز در این نشست گفت: امروز جزیره‌ای عمل کردن حرکت خوبی نیست. اگر همه یکدست شویم قطعا شاهد موفقیت جریان انقلاب خواهیم بود. 

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار توجه به نیروهای انقلاب باید نگاه‌های نزدیک به جریان انقلابی مورد حمایت قرار گیرد.

وی ادامه داد: برای انتخابات ۱۴۰۰ همه جریان‌های سیاسی سناریو دارند و تا آخر حرکت خواهند کرد و طرف مقابل در فضای خاموش برنامه اجرا می‌کند که مهمترین برنامه آن‌ها تخریب مجلس انقلابی است. 

بوشهر استانی ولایتمدار است

غلامحسین کرمی نیز در این نشست با بیان اینکه فعالیت برای انتخابات ریاست جمهوری نسبت به انتخابات شوراها بسیار متفاوت است گفت: در انتخابات ریاست جمهوری جریان‌های سیاسی در سطح ملی نقش آفرین هستند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز یک استان ولایت‌مدار داریم، اما در موارد متعدد مشاهده شده به وحدت حداکثری نمی‌رسیم و نتیجه خوبی کسب نمی‌شود و اگر همه با هم باشیم و دلسوزانه تحت عنوان انقلابی فعالیت کنیم قطعا نتیجه خوبی خواهیم گرفت.

ستاد انتخاباتی غرب‌گرایان در وین بنا نهاده شده است

ابراهیم رضایی نیز در این نشست با بیان اینکه وحدت خوبی بین نیروهای انقلابی در سطح ملی و استانی شکل گرفته گفت: طرف مقابل در تلاش است مذاکرات وین را به سمت صحنه انتخابات سوق دهد و ستاد انتخاباتی خود را در وین بنا نهاده است. 

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه عظیم تبلیغاتی و رسانه‌ای غرب و کنش سیاسی آنها یار دوازدهم غرب‌گرایان در انتخابات هستند و باید منتظر معرفی کاندیدای انگلیسی ها برای انتخابات ۱۴۰۰ باشیم.

مطالبه امروز تشکیل «دولت جوان حزب الهی» است

وی با بیان اینکه از حالا تا انتخابات هرشب برای جریان انقلاب، لیله القدر است گفت: برای پیروزی باید دوقطبی کاذب مذاکره و معیشت شکسته شود و مطالبه امروز ما تشکیل «دولت جوان حزب الهی» باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مذاکرات وین گفت: امروز دولت با مذاکرات وین درحال برگزاری شو انتخاباتی است و با روشنگری نباید بگذاریم که جریان سست و تنبل و ناکارآمد با دروغ مردم را فریب دهد.

مدیریت ناکارآمد تشکیل دولت انقلابی رفع می‌شود

حجت الاسلام یوسف جمالی نیز در این جلسه گفت: قطعا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با تشکیل دولت انقلابی موضوع مدیریت ناکارآمد رفع خواهد شد، اما موضوع نفوذ در بدنه نظام باز است. امروز بسیاری از خائنین در داخل تلاش دارند راه نفوذ در کشور مسدود نشود. 

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه قطعا بدنه اجتماعی می‌تواند در کنار جبهه انقلاب استان بوشهر به وحدت برسد گفت: امروز فضای سیاسی آرام است و باید همه در کنار هم تلاش کنیم همدلی و یکدلی خوبی ایجاد شود.

 ۳۹ کانون تخصصی در شورای ائتلاف ساماندهی شده است

قاسم برجوئی فرد نیز در این جلسه گفت: ائتلاف نیروهای انقلاب در استان بوشهر ایجاد شده است و با تلاش همه دلسوزان به نظام در استان گمشده بانک اطلاعاتی نیروهای انقلابی و سرمایه نیروی انسانی در حال شکل گیری است. 
دبیر رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: طی دوماه گذشته بیش از پنج هزار نفر در سامانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ثبت نام کردند. 

وی با بیان اینکه بیش از ۳۹ کانون تخصصی در شورای ائتلاف ساماندهی شده است گفت: اگر بتوانیم از ظرفیت ایجاد شده به خوبی استفاده کنیم، قطعا ریل‌گذاری بسیار خوبی خواهیم داشت. 

به گزارش فارس، در این جلسه اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر به بیان نقطه نظرات خود پیرامون انتخابات و راهبرد شورای ائتلاف پرداختند.